To, co najbardziej dotknęło mnie w spotkaniach z Asią, to to, że Ona jest obecna całą sobą dla osób, z którymi się spotyka. Należy do tych nielicznych, którzy potrafią słuchać i słyszą. Zawsze autentyczna, szczera, nie boi się mówić prawdy, ale jednocześnie wiesz, że jest „po Twojej stronie”. Dostałam od Niej bardzo dużo cennej nadziei i zrozumienia. Polecam z dużą wdzięcznością w sercu!

Judyta

Moje pierwsze spotkanie z Asią miało miejsce podczas uczestnictwa w projekcie Szkoła dla Rodziców. Był to cykl spotkań dotyczących wychowania dzieci – cudowny czas, wyjątkowe chwile i wsparcie jakie wówczas otrzymałam były dla mnie motorem zarówno do pracy nad sobą jak i do szukania kolejnych tego typu inicjatyw. Osoba Asi jest dla mnie zawsze najlepszą reklamą warsztatów, spotkań czy wykładów. Dzięki Niej wiem, że można upaść w swoim rodzicielstwie i podnieść się zaraz do dalszej walki o lepsze “bycie” w rodzinie. Pokazała mi również, że będąc matką, nie trzeba tracić swojej autonomii, należy mieć czas na pasję i samorozwój. Szczerze wszystkim polecam spotkania z Asią!

Agnieszka

Warsztaty prowadzone przez Asię Dardzińską pomogły mi nie tylko w rodzicielstwie, ale właściwie na każdej ważnej dla mnie płaszczyźnie. Prowadzone one były bardzo profesjonalnie, a teoria często poparta była praktycznymi ćwiczeniami. Wiedza, życzliwość, szczerość i przede wszystkim duża dawka empatii – tego właśnie doświadczałam w czasie spotkań. Polecam z całego serca

Aga

W ciągu ostatnich kilku lat uczestniczyłam w kilkunastu warsztatach i spotkaniach prowadzonych przez Asię. Za każdym razem był to dla mnie czas, w którym odpoczywałam, zyskiwałam nowe siły a także byłam inspirowana. Warsztaty, w których uczestniczyłam odpowiadały na moje rodzicielskie trudności. Nigdy nie czułam się oceniana, zawsze natomiast czułam, że nie jestem gorsza, a zupełnie na równi z prowadzącą. Czułam, że mój głos jest ważny i jestem słuchana. Jestem przekonana, że przestrzeń warsztatowa tworzona przez Asię zawsze była dla mnie bezpiecznym i przyjaznym miejscem, w którym nic nie muszę, za to mogę zaczerpnąć to co jest dla mnie wartościowe.

Aleksandra

Duża wiedza podparta bezcennym doświadczeniem to idealny mix, który powoduje, że współpraca z Asią Dardzińską to po prostu przyjemność. Jest przede wszystkim osobą otwartą i nie oceniającą, co bardzo ułatwia rozmowę i sięganie do istoty problemu. (Jej chce się słuchać i chce się do niej mówić!)
Decydując się na pomoc profesjonalisty mam czasem taką obawę, że trafię na osobę szukającą dziury w całym, narzucającą swoją wizję świata lub taką, która nie nadąża za aktualną wiedzą z zakresu psychologii i po prostu źle oceni sytuację. Z Asią jest to niemożliwe, o czym przekonałam się już po pierwszym spotkaniu!

Agnieszka

Warsztaty i wszelki kontakt z Joanną Dardzińską polecam z całego serca ! To nie tylko rodzicielskie wsparcie I pełnia kompetencji opartej ma rzetelnej wiedzy i doświadczeniu w pracy z rodzicami, ale czas z niesamowitym człowiekiem, który wręcz zaraża pozytywną energią !!!!

Marta