Nazywam się Joanna Dardzińska i od ponad 10 lat wspieram dorosłych w budowaniu świadomych relacji z samym sobą i z innymi.

Jestem certyfikowaną mediatorką NVC, pedagogiem, obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii  poznawczej – behawioralnej. W swojej pracy łączę inspiracje i narzędzia z różnych nurtów m.in. Porozumienia bez Przemocy (NVC), treningu uważności, pracy z ciałem.  Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu komunikacji i wsparcia ludzi w sytuacjach kryzysowych (np. kręgi naprawcze, mediacje). Szczególne miejsce w mojej pracy zajmują kwestie emocji, ich wpływu na nas i sposoby radzenia sobie z nimi. Jestem także certyfikowaną realizatorką Szkoły dla Rodziców.

Oprócz edukacji formalnej (szkolenia, kursy, treningi – wykaz poniżej) moc inspiracji czerpię z życia. Od 15 lat jestem żoną, mamą 5 dzieci i to te doświadczenia trzymają mnie blisko życia i jego realiów, a także dają okazję do udziału w niekończących  się warsztatach z zakresu komunikacji, mediacji i samorozwoju 🙂

Wiem jak ważne miejsce w życiu człowieka zajmują relacje i jak wiele trudności napotykamy (niemal wszyscy) w tym temacie. W swojej pracy szczególną uwagę kieruję ku relacji z samym sobą, w rodzinie, w związku. Uważam, że każda droga do rozwiązania trudności zaczyna się od podróży w głąb siebie, na spokojnie, od pierwszego, małego kroku.

Zapraszam do spotkania ze mną, w takiej formie, która będzie dla Ciebie komfortowa i dobra na ten czas. Prowadzę cykliczne warsztaty (rodzice, pary, kobiety), grupy wsparcia (rodzice, kobiety), udzielam indywidualnych konsultacji.