Warsztaty dla dorosłych – wewnętrzny krytyk – styczeń 2023

Warsztaty dla dorosłych w oparciu o założenia terapii schematów

Zacznij blisko siebie

14-dniowy mini kurs na Instagramie.

Wewnętrzny krytyk – warsztaty online

Warsztaty dla kobiet, które chcą ściszyć w sobie wewnętrznego krytyka i mieć więcej życzliwości, łagodności względem siebie. Wszystko po to, by żyć i wybierać bardziej w zgodzie ze sobą i własnymi wartościami.​

Krąg Kobiet online w styczniu 2023.

Krąg kobiet online

Ruszają zapisy na Krąg Kobiet online, czyli cykl cotygodniowych spotkań na Zoomie dla tych z Was, które chcą na chwilę zatrzymać się przy sobie, a jednocześnie doświadczyć mocy płynącej z kobiecej wspólnoty.

Krąg kobiet 2022-2023

Ruszają zapisy na Krąg Kobiet, czyli roczny cykl spotkań dla tych z Was, które chcą na chwilę zatrzymać się przy sobie, a jednocześnie doświadczyć mocy płynącej z kobiecej wspólnoty.

Moc (z) emocji – 19.02.2022

Warsztaty dla kobiet, które przez kontakt z emocjami, chcą lepiej rozumieć siebie, czerpać z nich moc i żyć bardziej w zgodzie ze sobą. Warsztaty odbywają się w kameralnym kręgu kobiet.

Myśli, które mylą – 19.03.2022

Warsztaty o tym jakie pułapki zastawiają na nas często nasze myśli i jak się im nie dawać. Warsztaty odbywają się w kameralnym kręgu kobiet.
Więcej wkrótce.

Ciało jest mądre – 9.04.2022

Warsztaty o tym jak zacząć słuchać mądrości i troski płynącej z naszego ciała, jako głosu który stoi po naszej stronie. Warsztaty odbywają się w kameralnym kręgu kobiet. Więcej wkrótce.

The form you have selected does not exist.